Hotешка продажба Контролер на игри за професионални производи за Nintendo Switch

пред 10 месеци
2574
Сподели

Различен од „oyој-Кон“, нашиот безжичен контролер „Switch“ ви нуди целосно ново искуство со игри. Со копчето Турбо, можете да имате повеќе можности за вашите игри особено кога играте игри како што се The Legend of Zelda и Super Smash Bros Ultimate. Ако сакате да го извршите најдоброто искуство со игри со Switch, овој безжичен контролер би бил најдобриот избор за вас.


Bluetooth (3 во 1)

* Соодветни уреди: Преклопник / Андроид / компјутер

* Двоен шок

* Верзија за Bluetooth: 2.1

* Капацитет на батеријата: 400MA литиум-полимерна батерија

* Време на полнење: 1 ч

* Време на континуирана употреба: 6H

* Содржина на пакувањето: Gamepad * 1 + Кабел за полнење * 1 + Упатство за употреба * 1

Коментари
Нема примени коментари
Коментари
Добавувачи
Room 203, Building C, Longhua Youth Pioneer Park, Shenzhen